Pro komerční objekty

Běžně realizujeme technická řešení pro všechny komerční a průmyslové objekty, ať už běžné kanceláře, bankovní domy, stravovací prostory, nákupní objekty, kulturní sály, kina, zdravotnická zařízení, sportovní areály, školy, serverovny, náročné výrobní provozy nebo provozy s přísným důrazem na zachování mikroklima.

 

V oblasti klimatizačních systémů Vám můžeme nabídnout systémy pro jednu i vícero místností nebo pro celé výrobní či skladovací haly. Na přání zákazníka dodáváme VRV systémy, splitové, multisplitové nebo fan-coilové jednotky.

 

Vzduchotechnické systémy dokážeme dodávat kompletní včetně vzduchotechnických jednotek, potrubí i ostatních elementů. Spolupracujeme se všemi renomovanými tuzemskými výrobci i se zahraničními partnery.

 

Výše uvedené systémy dokážeme rozšířit o vodní chladiče nebo vytápění.

Klimatizační, vzduchotechnické i chladící celky dokážeme propojit s dalšími systémy potřebnými pro provoz komerčních a průmyslových budov.

Co nabízíme

Zajišťujšťujeme projektovou přípravu, dodávku a instalaci klimatizační technologie na klíč a veškerý následný servis po celou dobu životnosti zařízení.

 

Klimatizační sestavy jsou navrhované z komponentů renomovaných firem s ohledem na maximální dosažitelnou kvalitu, účinnost, životnost, bezporuchovost, obslužný a užitný komfort.

Příjemné prostředí

pro Vaše zaměstnance 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím