Pro komerční objekty

Běžně realizujeme technická řešení pro všechny komerční a průmyslové objekty, ať už běžné kanceláře, bankovní domy, stravovací prostory, nákupní objekty, kulturní sály, kina, zdravotnická zařízení, sportovní areály, školy, serverovny, náročné výrobní provozy nebo provozy s přísným důrazem na zachování mikroklima.

 

V oblasti klimatizačních systémů Vám můžeme nabídnout systémy pro jednu i vícero místností nebo pro celé výrobní či skladovací haly. Na přání zákazníka dodáváme VRV systémy, splitové, multisplitové nebo fan-coilové jednotky.

 

Vzduchotechnické systémy dokážeme dodávat kompletní včetně vzduchotechnických jednotek, potrubí i ostatních elementů. Spolupracujeme se všemi renomovanými tuzemskými výrobci i se zahraničními partnery.

 

Výše uvedené systémy dokážeme rozšířit o vodní chladiče nebo vytápění.

Klimatizační, vzduchotechnické i chladící celky dokážeme propojit s dalšími systémy potřebnými pro provoz komerčních a průmyslových budov.

Dotazník spokojenosti

Zúčastněte se našeho online průzkum - Váš názor se počítá! Vyplňte náš online-dotazník a vyhrajte Apple iPad Air 2 Wifi !

 

Kontakt 

 

+420 377 382 380 

comfort-ZAVINOVADLO:comfort-as.cz

Doporučené produkty

Zajišťujšťujeme projektovou přípravu, dodávku a instalaci klimatizační technologie na klíč a veškerý následný servis po celou dobu životnosti zařízení.

 

Klimatizační sestavy jsou navrhovaná z komponentů renomovaných firem s ohledem na maximální dosažitelnou kvalitu, účinnost, životnost, bezporuchovost, obslužný a užitný komfort.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer imperdiet lectus quis justo. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Vivamus porttitor turpis ac leo. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Suspendisse nisl. Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam. Donec ipsum massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est. Mauris tincidunt sem sed arcu.

Ceníky a katalogy

Příjemné prostředí

pro Vaše zaměstnance 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím